Javna ustanova „Sport i rekreacija“, uz potporu Općine Jajce i jajačkih javnih ustanova i poduzeća organizira zajedničko gledanje utakmica nogometnih reprezentacija Bosne i Hercegovine i Hrvatske na predstojećem Svjetskom nogometnom prvenstvu.

U centru grada kod Doma kulture biti će instaliran veliki LED ekran tijekom trajanja cijelog nogomentnog prvenstva kako bi svi građani Jajca mogli uživati u nogometnim spektaklima koji nas očekuju.

Sve navijače očekuje i zabavni sadržaj, a poseban program biti će pripremljem za najmlađe navijače koji će moći prezentirati svoje nogomentne vještine i za to biti prikladno nagrađeni.
Pozivamo sve građane Jajca da budu dio ovog sportskog spektakla, te da zajedno bodrimo Zmajeve i Vatrene na putu njihovog uspjeha na Svjetskom nogometnom prvenstvu.
Pošaljimo jednu lijepu poruku iz Kraljevskog grada Jajca širom naše Domovine i cijelom svijetu!

Vidimo se na prvoj utakmici Bosne i Hercegovine u petak, 12.6.2026. godine!